Asphalt Nitro

Asphalt Nitro dla Android

Przygotuj się na całą pompującą adrenalinę szybkość

Kolejny dodatek został wydany w serii Asphalt 13 maja 2015. Asphalt Nitro jest dostępny tylko przez platformę Android . Na początku tylko w Sklepie Gameloft, aktualizacja jest teraz dostępna w Play Store za darmo. Tak, seria Asfaltu właśnie...Zobacz pełny opis

Kolejny dodatek został wydany w serii Asphalt 13 maja 2015. Asphalt Nitro jest dostępny tylko przez platformę Android . Na początku tylko w Sklepie Gameloft, aktualizacja jest teraz dostępna w Play Store za darmo.

Tak, seria Asfaltu właśnie otrzymała małego nowego brata. Przygotuj się na pełną pompowania adrenaliny prędkość, którą pokochałeś, teraz w 25-MB pakiecie do pobrania!

Więcej samochodów teraz

Asfalt Nitro miał wcześniej 10 samochodów, sklasyfikowanych w różnych klasach. Teraz jednak samochody mają 21, z jednym samochodem premium i 5 tokenami. Premia zostanie odblokowana, gdy gracz osiągnie najwyższy poziom VIP. Każda z klas ma 4 samochody, z wyjątkiem klasy S, teraz posiadających 5 samochodów, w tym także samochód premium.

Przyjmij kontrolę nad luksusowymi samochodami w pełni licencjonowanymi, takimi jak Lamborghini Veneno lub Ferrari LaFerrari, w niektórych środowiskach, które zapierają dech w piersiach, które będziesz musiał oswoić z jednym z najbardziej szalonych akrobacji, które udało ci się ukończyć.

Odpal to Nitro i zostań pierwszym uczestnikiem, który trafi na linię mety!

Rozświetl niebo i podpal ulice miasta

 • Weź te niesamowite maszyny prędkości . Wypchnij ich poza swoje mile mile po wielu kilometrach.

 • Uderz w rampy i doświadcz nowych wysokości.

 • Poruszaj się w powietrzu, wykonując akrobacje, które odstraszą umysł.
 • Dostępne w Master Multiple Modes
 • Chcesz sprawdzić więcej aplikacji i oprogramowania? Odkryj najlepsze gry wyścigowe dla Androida na naszej stronie rozwiązań.

  Najczęściej pobierane Wyścigi na android

  Asphalt Nitro

  Download

  Asphalt Nitro 1.7.2o

  Opinie użytkowników o Asphalt Nitro

  ×